REJESTRACJA
22 358-59-60

Zasady przyjęcia

Pacjenci w ramach NFZ

Wszyscy pacjenci pragnący korzystać z usług naszej przychodni na w oparciu o kontrakt z NFZ powinni posiadać ważny dowód ubezpieczenia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pacjenci w ramach NFZ nie posiadający jeszcze skierowania na zabiegi.

Pacjenci, którzy chcą leczyć się bezpłatnie powinni posiadać aktualne skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej od lekarza posiadającego kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Skierowanie może wystawić lekarz rodzinny lub inny lekarz specjalista.Z takim skierowaniem należy zgłosić się do przychodni w ciągu miesiąca.

Na wizytę lekarską prosimy o zabranie ze sobą wyników przeprowadzonych dotychczas badań dodatkowych (np.: RTG, USG, MRI, badania laboratoryjne), które mają związek ze schorzeniem. W naszych gabinetach są komputery i lekarze mają możliwość obejrzenia zarówno zdjęć tradycyjnych jak i coraz popularniejszych płyt CD. Po wizycie u naszego lekarza specjalisty można rozpocząć korzystanie ze zleconych zabiegów.

Przypominamy o zakazie jednoczesnego korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w tym samym okresie w dwóch różnych placówkach.

Pacjenci posiadający już skierowania na konkretne zabiegi.

Honorujemy wszystkie prawidłowo wystawione skierowania z innych placówek posiadających umowę z NFZ.

Każde skierowanie musi zawierać:

  • dane pacjenta z PESELEM
  • rozpoznanie choroby
  • czytelną pieczątkę przychodni z REGONEM
  • czytelną pieczątkę lekarza zawierającą jego numer prawa wykonywania zawodu.

Pacjenci realizujący w naszej przychodni skierowania wystawiane przez inne placówki po zakończonym cyklu zabiegów powinni skonsultować się ze swoim lekarzem kierującym w celu oceny skuteczności zleconej terapii.

Przypominamy o zakazie jednoczesnego korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w tym samym okresie czasu w dwóch różnych placówkach.

Odpłatnie

Pracownik recepcji ustala dogodny termin wizyty lekarskiej, a następnie w oparciu o skierowanie wystawione przez lekarza NZOZ Feniksmedica pacjent może rozpocząć korzystanie ze zleconych zabiegów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Na wizytę lekarską prosimy o zabranie ze sobą wyników przeprowadzanych dotychczas badań dodatkowych (np.: RTG, USG, MRI, badania laboratoryjne), które mają związek ze schorzeniem. W naszych gabinetach są komputery i lekarze mają możliwość obejrzenia zarówno zdjęć tradycyjnych jak i coraz popularniejszych płyt CD.

Zabiegi zlecone przez lekarza FENIKSMEDICA w czasie wizyty komercyjnej mogą być realizowane wyłącznie odpłatnie.

Odpłatnie realizujemy również skierowania na zabiegi wystawiane w innych przychodniach medycznych nie posiadających kontraktu z NFZ.

Warunkiem koniecznym, aby pacjent mógł rozpocząć leczenie jest dokonanie płatności za wizytę lub zabiegi. W naszej przychodni istnieje możliwość płatności gotówką jak i za pomocą kart płatniczych.