REJESTRACJA
22 358-59-60

O nas

Jesteśmy działającą od sierpnia 2009 r. placówką zajmująca się szeroko pojętą rehabilitacją. Naszymi pacjentami są ludzie w każdym wieku - zarówno młodzi, nieraz zbyt intensywnie pracujący lub uprawiający sport jak i starsi pragnący jak najdłużej zachować aktywność.

Nasza przychodnia została zaprojektowana przez młodego nieżyjącego już architekta Kubę Olejnika, który doskonale rozumiał potrzeby osób niepełnosprawnych ponieważ sam się do nich zaliczał. Staramy się stworzyć naszym pacjentom życzliwą i komfortową atmosferę . Mamy kilka gabinetów lekarskich, dwie duże i dobrze wyposażone sale (kinezyterapii i fizykoterapii), aneks wypoczynkowy, przebieralnie z łazienkami i kabinami prysznicowymi, przestronne poczekalnie.

Leczenie ruchem (kinezyterapię) realizujemy na dużej sali wyposażonej w dwadzieścia siedem stanowisk. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do ćwiczeń w odciążeniu oraz urządzeniami z oporem elastycznym do ćwiczeń mięśni brzucha oraz kończyn dolnych i górnych.

Sala fizykoterapii wyposażona została w nowoczesną aparaturę medyczną pozwalającą na wykonywanie różnorodnych zabiegów takich jak: ultradźwięki, jonoforeza, laseroterapia, krioterapia miejscowa, pole magnetyczne, oraz elektroterapia i inne.